(VIDEO) Necidova katastrofa: Radnice se odpojuje od městského zpravodaje Velkomeziříčsko

Radnice ve Velkém Meziříčí zahájila proces odpojování webu města od webových stránek městského zpravodaje Velkomeziříčsko. Velkomeziříčsko je zpravodajský portál, který je nezávislý snad jen podle svého statusu.

V redakci pracuje bývalý stranický zástupce předsedy velkomeziříčské ODS  Petros Martakidis, za členy redakce dochází na pravidelné konzultace Petr Velička, dvojka na kandidátce „To pravé Meziříčí“ hned za lídrem a bývalým starostou Radovanem Necidem. U jiných politických stran a uskupení není viditelný vliv na chod redakce v takové míře jako u uskupení „To pravé Meziříčí“.

Zpravodajský portál Velkomeziříčsko zatím nijak neinformoval o aktuálních rozhodnutích a událostech na radnici ve vztahu k odpojení radnice od zpravodajského portálu. Redakce webu Velkomeziříčsko se oficiálně jmenuje „úsek medializace a propagace“. Tento úsek vznikl v roce 2015 a byl součástí změn při vydávání novin Velkomeziříčsko.

velkomeziříčskoNový organizační  úsek následně zajišťoval pod vedením Bc. Martiny Strnadové propagaci společnosti a kompletní aktuální informace o dění ve městě a přilehlém okolí.

Lze pouze spekulovat o rozsahu připravovaných změn ve fungování městské společnosti Jupiter club, kde skončil pro dlouhodobé neplacení nájmu nájemce restaurace. Prémie ředitele Jupiter clubu Milana Dufka se od jara drží na úrovni pěti procent, místo obvyklých třiceti procent (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna