(VIDEO) Primátorova limuzína s televizorem a levnými koly už stojí na Magistrátě

Primátora nová služební limuzína už stojí na nádvoří jihlavské radnice. Součástí vybavení vozu je i televizor, který ale vedení města neobjednalo. Televizor ve vybavení vozidla je milou pozorností od místního prodejce.  Součástí je i třiceti gigabytový harddisk s úložným prostorem pro filmy a písničky. Na služebních cestách si tak primátor Jihlavy užije náležitý komfort.

Vozidlo pro primátora je naprostá funglovka, registrační značku přidělovali úředníci jihlavského Magistrátu. Na vozidlo primátora vyšla i snadno zapamatovatelná kombinace číslic: 5J99933.

Opozice: Kola jsou z levnějšího modelu!

Nový auťák pro primátora už obhlídla i opozice.  “ Tahle auta se dodávají i s hezčími koly. Jestli chtěl primátor prezidentskou limuzínu, měl si ji koupit i s prezidentskými koly. Černá kola jsou z levnější verze,“ prohlásil předseda jihlavské ODS David Beke.

Lidový luxus

Nová limuzína pro jihlavského primátora je přímo ukázkovým přístupem k lidovému luxusu. Primátor sice dostal ve vybavení televizor s harddiskem, na kolech auta se ale ušetřilo. Šťastnou cestu, pane primátore!

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna