(VIDEO) Velkomeziříčsko: Redakce městského zpravodaje chyběla na tiskové konferenci vedení města

Městský zpravodaj Velkomeziříčsko nevyslal žádného zástupce na tiskovou konferenci vedení města Velké Meziříčí. Přitom tisková konference vedení města se konala v době, kdy zbývají jenom dny pro řešení statisícových dluhů nájemce místní restaurace, který podporoval osobní účastí na kandidátce v místních volbách bývalého starostu a lídra ODS Radovana Necida.

Do konce června má předseda redakční rady městského zpravodaje a jednatel městské firmy Jupiter club Milan Dufek čas řešit dluhy nájemce restaurace v objektu Jupiter clubu. O tom všem městský zpravodaj Velkomeziříčsko i nadále mlčí.

Dluhy dosahují částky přes půl milionu korun, za nájem restaurace nepřišly letos žádné peníze.

Členem redakce Velkomeziříčska je bývalý manažer ODS a bývalý místopředseda Velkomeziříčské ODS Petros Martakidis, který byl do redakce dosazen ještě bývalým starostou a předsedou velkomeziříčské ODS Radovanem Necidem. Nájemcem restaurace je pak stranický příznivec a podporovatel bývalého starosty Necida.

Oficiálním důvodem neúčasti šéfredaktorky městského zpravodaje Velkomeziříčsko Martiny Strnadové je pak uzávěrka aktuálního čísla zpravodaje. Tisková konference vedení města přitom trvala pouhých sedmnáct minut.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna