(VIDEO) Zprávu o stavu města nestihne projednat Zastupitelstvo města Žďáru nad Sázavou

Vedení města Žďár nad Sázavou ukázalo zatím pouze radním města zhruba dvou set stránkovou Zprávu o stavu města. Radní města mají nyní možnost zprávu připomínkovat, tím se protáhne její projednávání až na další jednání radních města.

Mezitím ovšem proběhne poslední jednání Zastupitelstva města, ke Zprávě o stavu města nebude mít opozice možnost vyjádření. Po dalším jednání radních města se počítá už s jejím zveřejněním.

NavrátilNení tak zcela jasné, zda starosta Zdeněk Navrátil povolí zapracovat do Zprávy o stavu města i vyjádření a připomínky opozičních zastupitelů. Z postupu vedení města je zřejmé, že nepočítá s možností poskytnout opozici možnost k vyjádření ke Zprávě o stavu města.

Přitom ještě v den jednání radních města se počítalo se zveřejněním celé zprávy a jejím projednání v Zastupitelstvu města. Občasníku to řekl mediální koordinátor města Jakub Axman, jeho vyjádření ovšem změnil starosta Navrátil v průběhu jednání Rady města.  I původní vyjádření mediálního koordinátora odsouhlasil starosta Navrátil (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna