Viktor Ujčík se vyjádří k „Jihlavské hokejové mládeži“ Exkluzivně pro Občasník!

MIROSLAV MAREŠ

Dlouholetý hráč a současný trenér Dukly Jihlava Viktor Ujčík se vyjádří k anonymním tvrzením, které na jeho adresu adresu šíří v sociálních sítích anonymní stránka s názvem „Jihlavská hokejová mládež“. Vyjádření Viktora Ujčíka zprostředkovala hokejová komunita. I když na sociální síti existuje několik stránek o hokejové kariéře Viktora Ujčíka, sám Viktor nemá osobní profil na sociální síti.

Co tam je?

Hokejová komunita si sehnala náhledy profilu stránky „Jihlavská hokejová mládež“s tím, že je ukážou Viktorovi Ujčíkovi. Obratem přišel vzkaz, že by se Viktor Ujčík chtěl vyjádřit exkluzivně pro Občasník k anonymním tvrzením o ceně jeho přestupu z Vítkovic do Jihlavy.

„Milionové“ góly

Anonymní stránka „Jihlavská hokejová mládež“ popisuje angažování Viktora Ujčíka jako dobrodružství jednatele Dukly Jihlava Bedřicha Ščerbana. Do Jihlavy se vrátil Viktor Ujčík před sezónou 2013/2014. Odehrál dva zápasy v září, loučil se zápasem v lednu 2014. Poslední zápas odehrál s utišujícími prostředky na bolest. Chtěl se rozloučit s hokejovou kariérou domácím zápasem v dresu Dukly Jihlava, kde začínal svou hokejovou kariéru.

Co číst dál?

 Jihlavská hokejová mládež slibuje „aféru mezinárodních rozměrů“

Vyjádření vedení města Jihlavy k situaci v mládežnickém hokeji

Petr Buzek: nejvýznamnější novodobá osobnost hokejové Vysočiny?

Co se četlo v únoru na Občasníku? Hokej, hokej a zase hokej

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna