VÍME PRVNÍ: Hlasování o důvěrě v lidového milicionáře Pavlíka (ANO) bude v prosinci

PavlíkKrajské zastupitelstvo čeká hlasování o důvěru v lidového milicionáře a lídra hnutí ANO Josefa Pavlíka. Pro setrvání ve funkci potřebuje milicionář Pavlík nadpoloviční většinu hlasů krajských zastupitelů. Asi třiadvacet hlasů. Nebo méně, podle účasti zastupitelů na prosincové schůzi.

„Zastupitelský klub KDU-ČSL předložil návrh materiálu k projednání v Zastupitelstvu Kraje Vysočina. Materiál bude součástí řádného programu jednání a bude v řádném termínu dostupný na webových stránkách kraje,“ uvedla tisková mluvčí Kraje Vysočina Jitka Svatošová.

Dokument si prohlédněte přímo zde.

Náměstek hejtmana Josef Pavlík zatajil své členství v Komunistické straně Československa a její ozbrojené složce s názvem Lidové milice.

Okresní soud v Jihlavě zamítl Pavlíkovu žalobu na informace publikované serverem Občasník. (více zde). Náměstek Pavlík se proti rozsudku patrně odvolá.

Lídra hnutí ANO chrání koaliční smlouva, kterou chtějí sociální demokraté dodržet. Vyplývá to z vyjádření předsedy zastupitelského klubu ČSSD Vladimíra Novotného (videu vpravo)

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna