VÍME PRVNÍ: Hnutí ANO Třebíč posílá do Senátu asi notáře Michálka

Hnutí ANO v Třebíči nominovalo jako svého kandidáta pro senátní volby místního notáře Miroslava Michálka. Samotný kandidát se pro Občasník omezil pouze na potvrzení své kandidatury.

„V současné době vám pouze mohu potvrdit, že jsem nominován jako nestranický kandidát Hnutí ANO 2011 do Senátu Parlamentu České republiky. Jelikož však moje nominace podléhá schválení, nebudu prozatím poskytovat jiná sdělení,“ sdělil notář Michálek.

O post senátora se kandidát hnutí ANO Michálek utká s místní zastupitelkou za ČSSD Naděždou Dobešovou, kterou však musí schválit oblastní konference. Hnutí STAN nasadí starostku Koněšína Hanu Žákovou a lidovci Marii Dudíkovou, která pracuje v odběrovém středisku pro dárce krve. Kandidaturu si naopak rozmyslel třebíčský rodák a herec Oldřich Navrátil.

Informaci o nominaci notáře Michálka do stranických primárek hnutí ANO na Třebíčsku potvrdila i krajská předsedkyně hnutí ANO na Vysočině Monika Oborná. „Pan Michálek je zkušený a je navržen jako kandidát na senátora ve volebním obvodu Třebíč. Jeho kandidaturu bude schvalovat krajský sněm hnutí ANO,“ uvedla předsedkyně Oborná.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna