VÍME PRVNÍ: Hokejovým trenérem Pelhřimova bude Melenovský, chystá se spolupráce s Duklou Jihlava

První trenérskou štací hokejisty Marka Melenovského bude druholigový tým HC Lední Medvědi Pelhřimov. Mezi Pelhřimovem a Jihlavou bude už od příští sezóny fungovat užší forma spolupráce v podobě výměny hráčů. Na inspirativní debatě s pelhřimovskými podnikateli to naznačil jednatel Dukly Bedřich Ščerban.

Hokejová spolupráce Pelhřimova a Jihlavy ve výsledku dozná trochu jiných parametrů s ohledem na sestup Dukly Jihlavy do nižší soutěže. Ale bude pokračovat.

Hokejista Melenovský plánuje vedle trénování i pravidelně nastupovat v základním kádru hokejových medvědů. Na střídačce pelhřimovských hokejistů se podle informací Občasníku může objevit i jihlavský obránce Jiří Dobrovolný.

Smyslem hokejové spolupráce Pelhřimova a Jihlavy je umožnit širšímu kádru mladých talentovaných hokejistů Dukly vyzkoušet si přechod do kategorie dospělých. Přechod a prosazení se do kádru je v nižší soutěži snažší.

Marek Melenovský je rodákem z Pelhřimova, vyrůstal v Humpolci a většinu kariéry strávil v Jihlavě. Mezi jeho další působiště patřila St. John’s, Havířov, Vítkovice, HC Excalibur Znojemští Orli, Třinec, Zlín a Karlovy Vary. Nyní působí v Jihlavě.

logo Lední medvědiMelenovského hlavním úkolem je postavit kádr A-týmu druholigových hokejistů Ledních Medvědů a nastavit možnosti spolupráce s okolními hokejovými kluby. Protože jde o první trenérské angažmá Marka Melenovského, čekají se od Melenovského vysoké trenérské ambice už při letním soustředění kádru pelhřimovských hokejistů. V současném kádru pelhřimovských hokejistů nastane tlačenice o místo v kabině s ohledem na příliv talentovaných jihlavských hráčů.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna