VÍME PRVNÍ: (FOTO) Jihlava nakupuje speciální stan v barvách města skoro za sto tisíc

Statutární město Jihlava chystá překvapení pro obyvatele města. V září bude mít slavnostní premiéru speciální přenosný stan v barvách města.

S podmínkou anonymity se serveru Občasník podařilo získat barevné schéma zvláštního stanu.

Stan bude mít speciální nafukovací pneumatickou konstrukci a střechu, čtyří bočnice, přepravní tašky, kotvící set = ocelové kolíky a vyvazovací lana, zátěžové vaky, elektrický kompresor. Cena? Necelých devadesát tisíc korun.

Stan v barvách města musí být bezpodmínečně k dispozici v polovině září, kdy na jihlavském náměstí vyvrcholí program ke stoletému výročí republiky s názvem Proletí století.  Na jihlavském Masarykově náměstí pro veřejnost připravena odpolední a večerní veřejná produkce s originálním velkolepým programem.

Vyjádření Aleny Zápotočné (odbor školství a kultury Magistrátu města Jihlavy):

„Statutární město Jihlava je krajské město. Město, které vynakládá nemalé finanční prostředky na kulturní, společenské a jiné akce, kterým je samo pořadatelem. Zvykem každého pořadatele je i jeho zviditelní na samotné akci, tzn. že používá různé propagační předměty, které jasně dají návštěvníkům najevo, kdo akci pořádá.

V současné době město vlastní 2 nůžkové stany s logem města, 1 stan pro Zdravé město. Ostatní party stany jsou bezejmenné. Roky zpět řešíme postupně propagaci města dokupováním nových propagačních předmětů, což je v této době pneustan 5x5m. Vloni jsme poptávali, bohužel vzhledem k finanční náročnosti, nebyla koupě uskutečněna. V letošním roce byla poptána cenová nabídka na pneustan znovu u 3 dodavatelů. 1 dodavatel neměl výrobní kapacity, 2 nabídky byly doručeny, vybrána levnější varianta.

Stan bude sloužit jako zázemní stan pro všechny akce pořádané městem, a to různými odbory magistrátu. Půjde o důstojnou propagaci města. V žádném případě nejde o zakoupení stanu ke sto letům republiky. Samozřejmě jsme zadali požadavek do zveřejněné objednávky, aby byl stan dodán do 12. 9. 2018, abychom ho mohli použít na akci 15. 9. 2018, neboť jde o největší akci pořádanou městem v letošním roce. Ale nesouvisí to s žádným výročím.“

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna