VÍME PRVNÍ: Lidový milicionář Pavlík (ANO) končí ve funkci náměstka hejtmana Vysočiny

Lidový milicionář Josef Pavlík skončí ve funkci náměstka hejtmana Kraje Vysočina.

„Klub zastupitelů Hnutí ANO 2011 Kraje Vysočina navrhne na následujícím řádném zasedání zastupitelstva Kraje Vysočina dne 6.2.2018 personální změnu na postu člena rady kraje a náměstka hejtmana pro resort ekonomiky a majetku. Na tento post bude navrhovat Ing. Martina Kuklu,“ uvedla předsedkyně klubu krajských zastupitelů hnutí ANO Lucie Vichrová.

Pětatřicetiletý Martin Kukla je původem z Počátek na Pelhřimovsku, má vysokoškolské vzdělání a pracuje jako zkušební inženýr.

K odvolání lidového milicionáře z postu náměstka hejtmana mělo dojít v únoru na podnět opozičních zastupitelů KDU-ČSL. Na prosincovém jednání odmítli koaliční zastupitelé o návrhu KDU-ČSL (více zde) jednat (více zde). Po seznámení s písemným zněním rozsudku dostal Pavlík ultimatum od ODS (více zde).

Vysočinské politiky už nebavilo obhajovat upravený životopis lidového milicionáře Pavlíka před snahami opozice i ODS o odvolání z funkce. Milicionářův upravený životopis byl jako císařovy nové šaty z pohádky od Andersena (více zde). Píseň pro lidového milicionáře Pavlíka je přímo zde.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna