VÍME PRVNÍ: Na jihu Jihlavy vyroste obří logistický areál s dvěma stovkami pracovních míst

Za šestnáct měsíců má na jihu krajského města vyrůst logistické centrum s více než dvěma stovkami pracovních míst.

Záměr výstavby je podle informací Občasníku podnikatelskou aktivitou investiční společnosti I.C.P. CAPITAL PARTNERS a.s. , která vyhledává, vyhodnocuje a realizuje investiční příležitosti v oblasti nemovitostí a private equity projektů. Navrhované místo stavby bude součástí průmyslové zóny Jihlava – JIH.

sklad

Na okraji Jihlavy by měla vyrůst  novostavba logistického areálu složeného ze dvou skladovacích hal s administrativními budovami, technických objektů, zpevněných ploch komunikací, parkovišť a manipulačních ploch i inženýrských sítí. Bude vybudováno celkem dvou set parkovacích stání pro osobní vozidla, z toho sedm stání pro vozidla s omezenou schopností pohybu a dalších dvaadvacet stání pro kamiony i deset míst pro dodávky.

Navrhované místo stavby zabírá celkem velké území na jižním okraji města Jihlavy a bude součástí průmyslové zóny Jihlava – jih.

Od východu po jih je vymezeno průmyslovou zástavbou podél ulice Znojemská, od jihu po západ jej lemuje obchvat města a od severu pole, které se táhne až ke Skalce.

Celková plocha areálu bude kolem sto tisíc metrů čtverečních.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna