VÍME PRVNÍ: Na Vysočinafest přijede soukromě Andrej Babiš (ANO)

Hned dva vysoce postavení představitelé vysočinského hnutí ANO potvrdily přípravy na příjezd předsedy hnutí Andreje Babiše na Vysočinu. První náznak informace o návštěvě vypustil náměstek hejtmana Pavel Franěk na tiskové konferenci kraje Vysočina při dotazech na aktivity nového vysočinského lídra hnutí Jaroslava Faltýnka. Nedávná návštěva Andreje Babiše na kulturní slavnosti Barchan vyvolala protesty vedení města. Přijede předseda Babiš znovu?

„Mohu potvrdit informaci o návštěvě předsedy hnutí Andreje Babiše v Jihlavě 7.7.2017. Program návštěvy bude soukromý a v tuto chvíli se dolaďuje,“ řekl náměstek primátora Radek Popelka(ANO).

„V tuto chvíli nemáme žádnou informaci o účasti A. Babiše na Vysočinafestu. Je možné, že se zúčastní krajští politici,“ řekla mluvčí festivalu Monika Freibergová.

Podle informací Občasníku by mohl předseda Babiš navštívit koncert zpěvačky Ewy Farné. „Společná fotografie s Ewou Farnou nebude možná, Ewa je totálně apolitická. Něco podobného si pořadatelé nemohou dovolit, máme to ve smlouvě,“ řekl manažer zpěvačky Pavel Trojan.

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna