VÍME PRVNÍ: Usmiřování jihlavské koalice v Telči je zrušeno!

stůlDvoudenní usmiřování jihlavské koalice organizované radní Karolínou Koubovou (Forum Jihlava) jako školení  v luxusním hotelu v Telči je zrušeno! Ve stejný termín organizuje náměstek jihlavského primátora Milan Kolář (Forum Jihlava) návštěvu předsedy TOP09 Miroslava Kalouska na folkovém festivalu Prázdniny v Telči.  V krajských volbách radní Koubová a náměstek Kolář společně kandidují za Kalouskovu TOP09.

Přitom podle vyjádření pro Noviny jihlavské radnice si náměstek Kolář sliboval “ od toho, že si konečně společně sedneme a budeme v klidu a pohodě diskutovat a hledat nejen možnosti řešení, ale i cestu k sobě navzájem“. Místo hledání další společné cesty ve vedení krajského města náměstek Kolář hostí předsedu své nové strany Miroslava Kalouska na folkovém festivalu Prázdniny v Telči.

V době letošního ročníku Folkového festivalu Prázdniny v Telči se město Telč stalo centrem krajské politiky TOP09. TOP09 není v Jihlavě členem radniční koalice, v krajském městě vzniká nepřehledná politická situace: dvojice radních Koubová a Kolář budou místní politiku konat ve službách uskupení Forum Jihlava s šedou eminencí Miroslavem Tomancem v pozadí a krajskou politiku ve službách TOP09, která není členem radniční koalice.

Lídr opozičního hnutí ANO v jihlavském zastupitelstvu Radek Popelka na přímý dotaz Občasníku odmítl jakékoliv kontakt, nabídky nebo jednání představitelů jihlavské koalice o možnostech vstupu hnutí ANO do koalice.

Zjišťujeme podrobnosti.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna