Výročí bolševické revoluce: padne krajská vláda s lidovým milicionářem Pavlíkem (ANO)?

revoluceV den, kdy před sto lety začala bolševická revoluce, zasedne k jednání krajské zastupitelstvo Vysočiny. Pokud si zastupitelé vzpomenou na myšlenky Járy Cimrmana, mohlo by se v tento den něco důležitého stát. Například by mohla padnout současná krajská vláda ČSSD+ANO+ODS+Starostové , ve které je náměstkem hejtmana Josef Pavlík.

Pavlík vstoupil v prosinci 1987 do Lidových milicí, v lednu 1989 byl povýšen a počítalo se s ním do velitelských funkcí v Lidových milicích. Všechny tyto informace Pavlík zatajil veřejnosti.

Český génius Jára Cimrman apeloval na politiky, aby při dějinných událostech pamatovali i na školáky, kteří si budou muset datum události zapamatovat.

Proto je výročí sto let od bolševické revoluce jako stvořené pro odstoupení krajského vedení Vysočiny, případně hlasování o důvěře v jednotlivé členy vlády.

Krajští zastupitelé mohou hlasováním upevnit svou důvěru v krajského lídra hnutí ANO Josefa Pavlíka, který zatajil členství v KSČ i Lidových milicích. K soudu se náměstek Pavlík ani nedostavil.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna