Webová prezentace politika Necida je neaktuální. Už tři roky.

Starosta Velkého Meziříčí a předseda oblastního sdružení ODS na Žďársku Radovan Necid už téměř tři roky neudržuje své osobní webové stránky. Webové stránky vznikly v srpnu 2012, krátce před minulými krajskými volbami na Vysočině. Na jejich vzniku se podílela firma Grey wolf consulting, která patří dnes už bývalému místopředsedovi velkomeziříčské ODS Petrosovi Martakodisovi.

fb

 

„Nebudu se vymlouvat, aktualizace neprobíhá a je to moje ostuda. Firma, které mě spravovala a doplnila stránky skončila. Budu muset najít jinou, snad to do konce prázdnin napravím,“ řekl Radovan Necid.

Kromě Necidova životopisu  stráky obsahují i citát Douglase Adamse: „Lidé, kteří nejvíce chtějí vládnout se na to nehodí. Tomu, kdo si dokáže zařídit, aby se stal prezidentem by se v žádném případě nemělo dovolit, aby se jím stal.“

Plná verze citátu

Zjednodušený citát na webových stránkách politika Necida je z druhého dílu „Stopařův průvodce po Galaxii“, díl má název: RESTAURANT NA KONCI VESMÍRU

28. kapitola

Největší problém, nebo spíš jeden z největších problémů – je jich totiž víc -, zkrátka jeden z mnoha největších problémů, pokud jde o vládnutí, je, koho se na to podaří sehnat. Přesně řečeno komu se podaří dohnat lidi, aby si to od něj nechali líbit.

Abychom to shrnuli: je známo, že lidé, kteří nejvíc chtějí vládnout, se na to ipso facto nejmíň hodí. Abychom shrnuli předchozí shrnutí: tomu, kdo si dokáže zařídit, aby se stal prezidentem, by se v žádném případě nemělo dovolit, aby se jím skutečně stal. Abychom shrnuli shrnutí předchozího shrnutí: s lidma je to holt těžký.

A proto to vypadá, jak to vypadá: je řada galaktických prezidentů, kteří tak vychutnávají dobré bydlo a zábavu vyplývající z toho, že jsou u moci, že si ani nevšimnou, že u moci nejsou.

A někde v jejich stínu… kdo?

Kdo asi může vládnout, když nikdo, kdo by vládnout chtěl, to dělat nesmí?

(konec 28. kapitoly Stopařův průvodce po Galaxii)

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna