Zastupitel Tomanec (Forum) vychvaluje bývalého společníka Vaculíka z PSJ

Je to politický lobing nebo upřímná pochvala? Zastupitel Miroslav Tomanec bude při rekonstrukci zimního stadionu spoléhat na místní firmu PSJ.

„A tak já osobně budu spoléhat na místní firmu PSJ. Protože přes tyto peripetie si opravdu nejvíce přeji, aby se zimák a zvláště střecha opravil co nejdříve. A pan Vaculík je sportovní fanda a patriot, který jihlavský hokej rozhodně padnout nenechá, stejně jako to neudělal s místním fotbalem,“ napsal zastupitel Miroslav Tomanec na blogu Jihlavských listů.

V minulosti působil jako společník této firmy, než svůj obchodní podíl prodal Františkovi Vaculíkovi. O prodeji obchodního podílu Miroslava Tomance do rukou podnikatele Vaculíka existuje i písemný zápis.

Opoziční zastupitel Miroslav Tomanec kritizuje neuvěřitelný chaos v přípravě rekonstrukce zimáku pokračuje. Doslova 10 minut po dvanácté podle zastupitele Tomancezadalo vedení radnice pod  velkým  tlakem statický posudek na stávající střechu, aby se konečně dozvědělo, jestli zimák příští rok spadne nebo ne. Zastupitel Tomanec naznačil možnost stížnosti jako člen výběrové komise (více zde)

Tomanec„No pod něco tak šíleného už se jako zastupitel opravdu podepsat nemohu a jenom časový pres mně zabrání, abych se s celou věci neobrátil na úřady bdící nad dodržováním pravidel hospodářské soutěže. Protože to by se vše vlivem správního řízení pochopitelně zastavilo, což by bylo to úplně nejhorší nyní, bez ohledu na to, že rada by měla opět alibi, o což jí asi jde nejvíce,“ napsal zastupitel Tomanec na svém blogu.

Bude zajímavé sledovat, jakým způsobem se budou vyvíjet vztahy zastupitele Tomance a stavební firmy PSJ. Dost možná zastupitele Tomance a jeho uskupení Forum Jihlava čeká štědrý předvolební příspěvek za vřelá slova o rekonstrukci zimního stadionu a sympatiích ke stavební firmě.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna