Zázrak! ČSSD Jihlava slibuje opravu Brněnského mostu za tři měsíce

Předvolební agitace ČSSD si vzala na mušku rekonstrukci Brněnského mostu v Jihlavě. „Tato rekonstrukce by měla trvat tři měsíce,“ slibuje ČSSD Jihlava na sociální síti a jedním dechem připomíná, že dopravu má ve městě na starost náměstek primátora Vratislav Výborný. Náměstek Výborný je favoritem na post lídra sociálních demokratů pro podzimní komunální volby.

Rekonstrukci Brněnského mostu zadává Kraj Vysočina: ve veřejné zakázce jsou naprosto jiné termíny. Zhruba sedm měsíců od zahájení rekonstrukce. I na kraji Vysočina spravuje resort dopravy ČSSD, konkrétně radní Jan Hyliš. Zdá se, že jihlavští sociální demokraté slibují více než dokáží splnit jejich straničtí kolegové ve vedení kraje Vysočina.

Na mostě bude provedeno odstranění mostního svršku až na nosnou konstrukci, ubourání říms a chodníků. Dojde ke zvedání mostní konstrukce po polích, budou opraveny kotevní oblasti. Na novou železobetonovou desku bude provedena nová konstrukce vozovky, říms a zábradlí.

Oprava Brněnského mostu je odborníky odhadována na dobu pěti až sedmi měsíců, sociální demokraté dokáží slíbit tři měsíce. Bude zajisté zajímavé sledovat, jak sociální demokracie dokáže splnit své sliby. I co slíbí příště.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna