Zemětřesení v sociální komisi Jihlavy: odvoláváni jsou Urban (ČSSD), Kubíček (Forum) a Novotná

Sociální komisi čeká personální zemětřesení. Hned trojice současných členů je odvolávána podle informací Občasníku bez udání důvodu. Sociální demokrat Aleš Urban před časem podal rezignaci pro časové zaneprázdnění.

U příznivce uskupení Forum Jihlava jde pravděpodobně o odvolání na návrh předsedy sociální komise lidovce Josefa Kodeta. Podle informací Občasníku Kubíček soustavně bojkotuje práci sociální komise a odmítá se účastnit hlasování o usneseních v sociální komisi. V únoru adresoval Kubíček omluvu zastupitelům města za nepřesné informace o Domově Stříbrné Terasy (více zde).

„Pomáhat napříč demokratickými stranami těm, kteří nehájí partikulární zájmy, snaží se tvořit a vymýšlet místo destrukce a nepreferují politikaření před komunální politikou,“ to bylo předvolební motto Petra Kubíčka před posledními komunálními volbami.

K návrhu na odvolání Kubíčka ze sociální komise města Jihlavy se zatím žádným způsobem nevyjádřilo opoziční uskupení Forum Jihlava.

Zemětřesení v sociální komisi města Jihlavy se odehraje jen dva dny po květnovém zasedání komise. O návrhu předsedy komise Josefa Kodeta budou radní města hlasovat, už teď je ale předpoklad shody koalice minimálně na odvolání Petra Kubíčka. Kubíček hlasování v komisi naprosto ignoruje.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna