Změny v ANO: Oblastního předsedu Jihlavska Pokorného nahradil lékař Faltus

Zdeněk Faltus

Začátek roku 2017 byl ve znamení nečekané změny v oblastním vedení hnutí ANO na Jihlavsku. Podle informací Občasníku byl sesazen krajský zastupitel Jiří Pokorný, novým předsedou jihlavského hnutí ANO je lékař a jihlavský zastupitel Zdeněk Faltus. Dalšími místopředsedy jsou Radek Skovajsa z Brtnice, náměstek jihlavského primátora Radek Popelka a jihlavský zastupitel Rostislav Habán.

Jiří Pokorný ANO

Jiří Pokorný ANO

Zastupitel Habán současně rezignoval na funkci místopředsedy jihlavského hnutí ANO. Ve vedení místní organizace hnutí ANO Jihlava zůstal osamocený Jiří Pokorný.

I jihlavská organizace hnutí ANO bude muset volit nové vedení. Vysoké šance na zvolení předsedou má lékař Zdeněk Faltus díky výsledku v podzimních senátorských volbách na Jihlavsku. Faltus jako kandidát hnutí ANO skončil na třetím místě, ve volbách porazil primátora Chloupka jako kandidáta ČSSD.

ANO„V nejbližší době proběhne setkání se sympatizanty a členy hnutí ANO Jihlava, na kterém bude představena vize nového vedení oblastní organizace a plán její činnosti pro následující období. Chceme pracovat jako tým a žádáme o Vaši pomoc a podporu. Buďme svorní, diskutujme, ale také pracujme a respektujme se navzájem,“ prohlásil předseda Faltus.

Podrobnosti zjišťujeme.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna