FOTO: Jihlavská radnice zřídila „čekárnu pro úředníky“ při jednáních Rady města

Vedení jihlavské radnice se rozhodlo zvýšit komfort úředníků při jednáních Rady města. Dlouhé čekání na projednání předkládaných materiálů si mohou úřednici radnice užít v improvizované úřednické čekárně na chodbě radnice.

Kapacita úřednické čekárny pomalu přestává stačit. Všechna křesla jsou často zaplněna čekajícími úředníky,  při jednání Rady města na konci června bylo nutné operativně přesunout křesla z jiných prostor pro posílení kapacity úřednické čekárny. Na projednání důležitých materiálů v Radě města čekají úředníci dlouhé desítky minut.

Čekání na projednání v Radě města si úředníci Magistrátu krátí společenskou konverzací. Ani kapacita stolku už nepostačuje úředníkům k přípravě jednacích materiálů.

Po hodinovém čekání dostali úředníci i kávu. Fotodokumentace společenského života úřednické čekárny vyvolává značnou nelibost mezi úředníky.

První telefonický dotaz z opozice na téma „co to zase na radnici funguje?“ přišel půlhodiny po zveřejnění informace na Občasníku. Opozice si zatím shání dostupné informace, stanovisko už připravuje.

Reakce politických stran a hnutí na fungování úřednické čekárny zjišťujeme.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů