Ježkovy oči: ze sedmatřiceti zastupitelů jen fotky primátorky a Škarky (Fórum)

Nové číslo městského zpravodaje jasně ukázalo nový trend v komunikaci jihlavské radnice. Redakční radu tvoří primátorka Karolína Koubová a redaktorka Aneta Hrdličková (více zde). V prvním čísle je nejčastěji citována primátorka Karolína Koubová, následována dalšími členy Rady města (více zde).

Protože platí staré pořekadlo „Jeden obrázek je lepší než stovky slov“ je vhodné podívat se na to, kdo se dostal do obrazového zpravodajství městského zpravodaje?

Samozřejmě nejčastěji je na fotografiích zachycena primátorka Karolína Koubová: jednou jako součást úvodníku, podruhé pak na šesté straně jako součást článku “ Jihlava umí mluvit s podnikateli“.

Z dalších sedmatřiceti zastupitelů se do obrazového zpravodajství prvního čísla městského zpravodaje dostal již pouze pověřený zastupitel Daniel Škarka. Primátorka Koubová i radní Škarka jsou členy stejného uskupení Fórum Jihlava.

Nikdo další z koalice ani opozice se již do prvního čísla nového městského zpravodaje Ježkovy oči nedostal. Snad příště!

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů