Vzpomínky Jany Mayerové (Čapí hnízdo): Policie se u výslechů chovala profesionálně, vypovídat chci

Server Občasník publikuje vzpomínky dotační manažerky projektu Čapí hnízdo Jany Mayerové. Tentokrát je tématem dotazů práce policistů.

Okruhy otázek: Jak se k Vám chovala Policie ČR? Jaké byly výslechy? Kolik hodin nepřetržitě? Vypovídala jste? Nebo i odmítala vypovídat? Podává se u policejních výslechů káva nebo občerstvení? Křičeli na Vás policisté?

Jana Mayerová (nekráceno, bez redakčních úprav – pozn. red.)

Jana MayerováPolicie se chovala profesionálně, vodu jsem dostala:-), nik nekřičel jen samozřejmě – a od toho jsou placeni – vyšetřující měli ten svůj „poker face“ z kterého není možné nic vyčíst. Stěžovat se nemůžu, ačkoliv celkové prostředí na mně působilo depresivně.

To už bylo v době, kdy jsem byla po kolapsu a léčila jsem se.

Hlavně když mi přečetli z čeho všeho jsem obviněna, tak už jsem dál nebyla schopna slova, připadala jsem si jako masový vrah a strůjce všeho zla které potkalo tuto republiku –  a to jsem šla připravená vypovídat. Úplně mi vypnul mozek a jediné co si pamatuji dál že jsem se dívala z okna (výhled mají úžasný – na Prahu, kterou jinak miluji, pamatuji si navíc že byl slunečný den)….a pak až cestu dolu k východu.

Loučili jsme se s tím, že ačkoliv jsem v ten den nebyla schopna výslechu, příště se polepším, vezmu si silnější prášky 🙂 a určitě vypovídat chci. Protože – podle mého názoru, nik ( a to ani p.Slonková, ani Wagenknecht, ani žádný investigativní novinář či člověk z Farmy) nezná situaci z let 2008 -2010 ve vztahu k dotaci, podmínkám, konzultacím tak, jako já.

A věřím, že když bych zvládla ten výslech minule, včetně důkazů mluvících v náš prospěch, tak by dnes už mohl být větší klid. A i když je mi jasné,  že já nejsem cíl celého obvinění – cílem bylo a je zbavit se pana Babiše útokem na něj a jeho příbuzné formou „HLP- hlubokého lidského příběhu“, popis jejich činu v trestním oznámení je skutečně úplně mimo a vše co se v té době dělo bylo plně v souladu se zákonem, opakovaně konzultováno s ROP i externími právníky – tak to zasáhlo velice negativně i mně a moje nejbližší.

Včetně chudáka mého posledního starého koně který potřeboval denní péči kterou jsem mu nebyla schopna za poslední rok poskytnout a tak se před týdnem raději odebral na nebeské pastviny. Příliš bolesti za poslední dobu.

Jinak tu korespondenci s různými orgány dokazující že mám pravdu, mám dodnes. Proto věřím, že policie – jakožto nestranný orgán bude schopná objektivně v čase zařadit fakta tam, kam patří a přestane stavět na fabulacích vyfabrikovaných zrůdami (lidi je nemůžu už nazvat po všem tom zlu co páchají na nevinných lidech a potom jak rozdělují společnost) kterým p.Babiš prostě vadí.

A upřímně, jelikož na náhody nevěřím tak jen přemýšlím, jaký průser má tato kauza zakrýt. Protože ve světě médií platí, že když je někde průser, je potřeba rychle komunikovat senzaci která vypadá ještě jako větší průser aby se na ten původní úplně zapomnělo. S ohledem na rozsah a dobu trvání celé nenávistné kampaně mně už napadá snad jenom invaze mimozemšťanu a jejich obsazení všech vojenských základen:-))))).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů