Velkomeziříčsko: Vydavatel Dufek zachraňuje městský zpravodaj sebechválou

velkomeziříčskoNa městský zpravodaj Velkomeziříčsko přichází těžké časy! Prémie ředitele Dufka z obvyklých pětadvaceti procent klesají k nule, radní města jsou mrzutí z hospodářských výsledků, nájemce restaurace dluží za pronájem prostor statisíce korun.

Ředitel Dufek ovšem nemešká a vysílá šéfredaktorku Strnadovou pro pochvalné hodnocení na seminář o implementaci nařízení o ochraně osobních údajů. Šéfredaktorka Strnadová skutečně ze semináře GDPR přiváží pochvalné oznámení na kvalitu městského zpravodaje.

“ Vysoká úroveň tohoto zpravodaje je plně v souladu s trendem, který je nastaven na velkomeziříčské radnici,“ stojí například v hodnocení na zpravodaj Velkomeziříčsko. Není ovšem už nic uvedeno o trendu na velkomeziříčské radnici. Je tak plně ponecháno na fantazii čtenáře, co si představí pod trendem na velkomeziříčské radnici. Univerzální slova pochvaly si tak může přisvojit každý, dle libosti.

I přes všechnu sebechválu Velkomeziříčsko a jeho vydavatel Milan Dufek mlčí o statisícových ztrátách městské společnosti Jupiter klub. Už na jaře naznačil vydavatel Dufek radním města potřebu dalšího statisícového příspěvku na fungování městského zpravodaje.

Peníze půjdou z městské kasy na úhradu ztrát hospodaření ředitele Dufka. Kolik je přesná výše ztráty ředitel Dufek úspěšně tají. Půjde ovšem o statisíce korun. Před žádostí radním města o finanční přídavek je ovšem potřeba se náležitě pochválit, aby radní města města získali chuť přisypat peníze.

Milan DufekZoufalá situace Velkomeziříčska se může projevit odchodem ředitele do předčasného důchodu. Už teď si o Dufkově odchodu cvrlikají vrabci na střeše Jupiter klubu. Současný stav hospodaření Jupiter klubu pod Dufkovým vedením není dlouhodobě v souladu se zásadami péče řádného hospodáře: i když restaurace v Jupiter klubu neplatí nájem, vesele funguje dál. Řešení má v rukou právě ředitel Dufek.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna