ANO Pelhřimov: Uspořádáme kulatý stůl k situaci kolem hokeje

Po zimním stadionu v Pelhřimově bruslí šest dětí hokejového kroužku HC Pumy Pelhřimov kvůli kterému musel současný klub HC Lední Medědi Pelhřimov vyklidit jednu z hokejových kabin mládeže. Obratem přenechal mládeži svou druholigovou kabinu A-tým Medvědů.

„Vzhledem k tomu, že se vyskytují nejrůznější vezre vysvětlující současnou situaci kolem ledního hokeje v Pelhřimově, rozhodli jsme se uspořádat kulatý stůl, u kterého se sešli zástupci hnutí ANO2011 se zástupci HC Lední Medvědi a jejich Fanklubu,“ stojí v prohlášení pelhřimovské organizace hnutí ANO.

zdroj: facebookový profil Hnutí ANO Pelhřimov

Z publikované fotografie na sociální síti je vidět vážný výraz na tvářích zúčastněných. Na vzdálenější straně stolu sedí představitelé výboru mládeže HC Lední Medvědi.  V popředí sedí představitelé hnutí ANO Pelhřimov, druhá zleva sedí radní Ivana Kociánová.
„Po bouřlivé diskusi jsme se dohodli, že naši radní budou iniciovat schůzku všech zúčastněných subjektů,“ píše se na profilu hnutí ANO Pelhřimov na sociální síti. 

V rozhovoru s opozičním zastupitelem Pavlem Hájkem (Změna pro Pelhřimov) vyjádřili ochotu usednout k jednacímu stolu i zástupci hokejového kroužku HC Pumy Pelhřimov.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů