AUTO a JÁ: Dominik Debef (Webrex Jihlava)

Dominik Debef

Dominik Debef je majitelem firmy WebRex, zavedené R&D a IT-firmy v Jihlavě. Dnes se orientuje především na pomoc se zvládnutím obchodních procesů a změn v moderních technologiích a chování uživatelů. Sociální sítě, sdílení informací, social shopping, e-commerce. Velkou část tvoří konzultace, analýzy business procesů a návrhy workflow. Dominikova firma Webrex funguje na trhu už 13 let.

S rodinou podniká výlety nejraději na kolech. Jako rodina vyhledávají netradiční zážitky – třeba noční jízdu lůžkovým vlakem, potápění, plachtění nebo vodní lyže.

 

Jaká auta prošla Vašima rukama řidiče?

Já jsem začal jako většina kluků v té době se Škodou 105. Byl to mazel, pamatuji si, že jsem v ní vyměnil sedačky za typ s lepší opěrkou hlavy :-). To jsem si ještě myslel, že auto je status a zdálo se mi, že musím mít stále lepší. Opravdový zlom ale přišel až s prvním moderním BMW, kdy jsem pochopil, že tudy cesta nevede a co se týče aut a ukazování, dost jsem se uklidnil. Rád vzpomínám na Multivan, Subaru Forester nebo Mazdu CX-5. Nyní jezdím pohodlným velkým sedanem.

Vůči fungl novým autům rovnou z fabriky máte averzi?

Ani ne. Nemám averzi ani vůči ročním vozům ani vůči ojetým. Podle účelu použití auta.

Po dálnicích se bude moci brzy jezdit až 150km/h. Otestujete tuhle rychlost?

Já už dnes jezdím 150kmh podle tachometru po dálnici 😮 Víc jezdit nebudu. Samozřejmě jsem si vyzkoušel v Německu na dálnici 260km/h. Já se ale raději ukazuju v zatáčkách, to mě baví víc, než rovinková rychlost nebo zrychlení.

Jaký jste řidič?

Neklidný a spěchající. Ale jezdím bezpečně, myslím za ostatní. To mě naučilo motorkářské období v mládí. Rádio v autě neposlouchám, mám rád mechanické zvuky auta a klid.

Mluví Vám manželka do řízení auta?

Občas, klidní mě. Ale je perfektní spolujezdkyně. Přes noc spí a přes den na delších trasách taky (smích)

Které rady od manželky jako řidič oceníte?

„Nenech se vyprovokovat“. 

Jaké je auto Vašich snů?

Elektromobil. Měl jsem půjčený Nissan Leaf i Teslu S a čekám, až technologie pokročí.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů