Boj proti galvanovně pokračuje další várkou stížností z Rantířova

V Rantířově místní kverulanti vyhlásili totální válku proti záměru výstavby galvanovny. S investorem stavby bojují prostřednictvím stížností a podnětů kontrolním orgánům.

„Dovoluji si Vás upozornit, že dnes po celý den probíhaly stavební práce na černé stavbě galvanovny v areálu společnosti M-KOVO s.r.o. v obci Rantířov. Důrazně Vás žádám, abyste záležitost prošetřili a ze zjištění vyvodili odpovídající důsledky,“ stojí v oznámení stavebnímu úřadu. Kopii dostali i zástupci médií.

areál M-Kovo

Právě kombinace stížností úřadům a v kopii zástupcům médií je krajně neobvyklá. Stěžovatelé se zjevně snaží zabít dvě mouchy jednou ranou: stížnostmi stavebním úřadům v Jihlavě i na krajském úřadu prostřednictvím médií posilovat mylný názor o černé stavbě galvanovny.

Rantířovský podnikatel postupuje při stavebních pracech striktně v mezích zákona.

„Okamžitě následovala kontrola ze stavebního úřadu, jsou prováděny práce dle povolení vodoprávního úřadu, jedná se o povolené studny a terénní práce okolo,“ řekl Občasníku podnikatel Tomáš Mičke.

Rantířov je ve svých stížnostech a podnětech kontrolním orgánům stoprocentně neúspěšný. Podnikatel Tomáš Mičke postupuje při realizaci stavby v mezích zákona. Stížnosti a podněty kontrolním orgánům zjevně mají za cíl záměr podnikatelský plán co nejvíce pozdržet-

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů