DOKUMENT: Leták a prohlášení hnutí ANO k Horáckému zimnímu stadionu

Nabízíme řešení – Pomozte nám prosadit novou halu !

Během úterního zasedání Zastupitelstva jsme se s konečnou platností přesvědčili, že cokoli uděláme nebo řekneme, nebere současná koalice vážně. Pan primátor se dokonce vyjádřil, že nestojí o naše „knížecí rady“. My naopak nestojíme o polopravdy a zkreslené informace, které nám zastupitelům vedení magistrátu neustále předkládá. Rozhodli jsme se vzít situaci do vlastních rukou a požádali jsme o schůzku Ing. Žáka, který je autorem městem objednaného projektu přestavby Horáckého zimního stadionu. Během naší schůzky jsme se seznámili nejenom s vlastním projektem, ale i s ekonomikou a logikou zamýšlené přestavby.

Naprosto šokující byla informace týkající se rozpočtu celé investice. Naše krásné a hrdé město Jihlava již deset let ví, že celá přestavba bude stát něco kolem 400 mil Kč. Naprosto nechápeme, co stávající vedení města vedlo k názoru, že je nutné žádat zastupitelstvo o částku cca 25 mil Kč na nový projekt a zvýšit limit pro stavbu na 750 mil Kč. Tedy skoro dvojnásobek potřebné částky. Veškeré tyto ceny jsou pochopitelně bez DPH.

Vzhledem k výše uvedenému jsme se rozhodli maximálně prosazovat přestavbu dle stávající dokumentace. Nicméně i tak trvá náš požadavek na vytvoření srovnávací analýzy možných variant realizace nové arény. Pevně věříme, že pro naši vizi přesvědčíme potřebnou většinu zastupitelů a sezóna 2019 / 2020 se tak odehraje již v novém.

MO Jihlava Hnutí ANO 2011

 

 

Pět desítek opozičních letáčků bylo rozmístěno na zimním stadionu. Do začátku utkání vydržel jediný.

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů