Krize primátorky: Spory v koalici má přehlušit atak na hokejovou legendu

Vedením města Jihlava otřásají koaliční spory. Tentokrát jde o způsob řízení městské vodárenské společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace zastupitelem Miroslavem Tomancem (Fórum Jihlava). Patrně aby vedení města zakrylo ostré vnitřní spory mezi primátorkou Karolínou Koubovou a zastupitelem Miroslavem Tomancem, opřelo se do hokejové legendy Viktora Ujčíka.

Ujčík byl jako soukromá osoba přítomen na pražské demonstraci hokejových fanoušků. Z demonstrace normálně odešel, nebyl účastníkem žádných incidentů mezi demonstranty a bezpečnostními orgány.

V médiích se objevily výroky Viktora Ujčíka, na které se vedení města rozhodlo reagovat vlastním prohlášením.

Více než o krizi primátorky a vnitřních sporech primátorky a zastupitele Miroslava Tomance tak veřejnost rozmýšlí o postojích města k výrokům hokejové legendy. Kulturní fronta vedená primátorkou Koubovou zakrývá vlastní problémy a vnitřní spory prohlášením všeho druhu.

Vnitřní spory uskupení Fórum Jihlava se vlečou delší dobu: Fórum Jihlava je vlastně už dávno rozdělené na dvě skupiny, které spolu soupeří o vliv na chod města. Zvláště mezi primátorkou Koubovou a zastupitelem Miroslavem Tomancem se vede boj „kdo s koho“. Pro zakrývání vnitřních sporů a rozbrojů potřebuje Fórum Jihlava „nepřítele“ s kterým by mohlo vést politické bitvy. Opozice v zastupitelstvu nemá viditelný zájem hrát roli „nepřítele“ a dobře se baví vnitřními spory koalice.

Hokejová legenda Viktor Ujčík není první ani poslední, koho si uskupení Fórum Jihlava vybralo jako „nepřítele“ pro zakrývání politických sporů a neschopnosti vládnutí. Metody zakrývání politické krize zůstávají stále stejné.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů