Malashnikow: Koncertujeme jenom s Ortelem!

Kapela Malashnikow je nespoutanost, dravost, drzost a provokace na hudební scéně Vysočiny! Hudební kapela z Třebíče má svým hudebním projevem blízko ke skupině Ortel s kterou často vystupuje jako předkapela.

Dán v kapele

Malashnikow jsou kluci z Třebíče, mezinárodní rozměr dává kapele bubeník Lars Jensen z Dánska. Duší a frontmenem kapely je Vojtěch Malach. Je autorem a textařem kapely. Bassovou kytaru drží v rukách Marty Mokrý.

Zleva Vojta, Márty, manažerka Martina a Lars

Začátek v garáži

Kluci z Třebíče začínali v garáži a jejich muzika na pomezí jazzu, rocku a bigbítu postupně nabírá na intenzitě, dostává jasný směr, kterým je hardrock a punk. Hudbu doplňují téměř výhradně české texty. To je ve zkratce hudební projev skupiny Malashnikow.

Jednoduchá jako samamopal

Znalci vojenské historie poznají podobnost hudby kapely Malashnikow se jménem ruského samopalu  Kalashnikow. Kalashnikow představuje ruskou automatickou pušku, která je vyrobená stylem „balšaja technika“. Výrobce samopalu Kalashnikow  pochopil sílu jednoduchosti výroby. Aby jednotlivé díly samopalu zapadly přesně do sebe, musí se dát opravit obyčejným kladivem.  Přesně jako samopal Kalashnikow, tak i kapela Malashnikow se vyznačuje jednoduchostí.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů