Medvědi ruší domácí utkání. Hokejová krize Pelhřimova pokračuje

logo Lední medvědiAKTUALIZOVÁNO Už to vypadalo, že by v devátém kole viděl Pelhřimov poprvé Lední Medvědy na domácím ledě.  Rozbíhal se prodej pemanentek, hokejoví příznivci pomáhali s rozvěšováním plakátů. Domácí utkání se ale nemůže uskutečnit, na mantinelech nejsou reklamy partnerů. Město Pelhřimov není schopné zaručit exkluzivitu reklamních ploch pro hokejová utkání druhé ligy. Exkluzivita reklamy je obvyklou podmínkou hokejových smluv.

V Děčíně zrušili veřejné bruslení, bude se hrát hokej

V hokejové krizi pelhřimovské radnice vyniká přístup soupeře v Děčíně. Na místním zimním stadionu obratem zrušili bruslení veřejnosti a bude se hrát hokej. Přístup hokejového svazu je stále vůči Pelhřimovu tolerantní, pokud je dohoda soupeřů, může se hrát na stadionu soupeře.

„Ozrušení hokejového utkání město Pelhřimov ví,  místostarostu Josefa Kocha o tom informoval generální manažer Ledních Medvědů Aleš Kučera. Město Pelhřimov se domnívá, že lední hokej podporuje v dostatečně,“ sdělila mluvčí radnice Alexandra Knapová.

Sčítají se škody

Samozřejmě pokud hokejoví příznivci začnou vracet permanentní vstupenky na domácí zápasy Pelhřimova, začnou sportovnímu klubu narůstat finanční ztráty. Příznivci pelhřimovského hokeje zatím mohou fandit pouze na kluzištích soupeřů. Otázka náhrady škody u vrácených hokejových vstupenek může skončit všelijak. I soudní žalobou o náhradou škody.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů