Necidova katastrofa: Vytrvá koaliční podpora místopředsedy ODS Vysočina milicionáři z ANO?

Lídr hnutí ANO Josef Pavlík zamlčel svou komunistickou minulost a usedl do křesla náměstka hejtmana kraje Vysočina. K zamlčení komunistické minulosti měl lídr hnutí ANO Josef Pavlík vážný důvod: působil v Lidových milicích jako represivní složce komunistické strany před listopadem 1989.

Do Lidových milicí vstoupil náměstek Pavlík na podzim roku 1987, v lednu 1989 se stal kádrovou rezervou na velitelské funkce v Lidových milicích.

V křesle náměstka primátora si milicionář Pavlík užívá i koaliční podpory i krajských zastupitelů ODS Vysočina. Lidového milicionáře Pavlíka dosud podporoval i krajský místopředseda vysočinské ODS Radovan Necid, který složil funkci starosty kvůli nechuti spolupracovat s nezávislými zastupiteli zvolenými za KSČM.

Necid

Tento zásadový postoj politika Necida se dříve nebo později musí projevit i v krajské politice. Pokud místnímu zastupiteli Necidovi vadí ve Velkém Meziříčí spolupráce s nezávislými zastupiteli zvolenými za KSČM, pak si lze jen složitě představit další Necidovu spolupráci s hnutím ANO v krajském zastupitelstvu.

Zásadový postoj krajského místopředsedy ODS Radovana Necida se může projevit už 7.11.2017. V den stoletého výročí Velké říjnové socialistické revoluce (VŘSR) zasedá krajské zastupitelstvo. V diskusi zastupitelů může dojít i k hlasování o důvěře krajských zastupitelů v lidového milicionáře Josefa Pavlíka jako náměstka hejtmana kraje Vysočina.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů