Nový generální partner HC DUKLA JIHLAVA: Sedmiletá podpora přinese i tarif „Duklák“

Valná hromada schválila smlouvu s novým generálním partnerem HC DUKLA JIHLAVA  firmou Eco Partner Energy. Vedle jihlavského pivovaru Ježek je pražská firma druhým strategickým partnerem klubu.

„Budeme podporovat klub! Chceme aktivně spolupracovat s komunitou Dukly Jihlava. Mimo jiné připravujeme i nový výhodný tarif dodávky elektřiny a plynu pro širokou veřejnost „DUKLÁK“, se kterým budeme působit na celém českém trhu s energiemi,“ prozradil Jiří Svoboda.

O představení generálního partnera Dukly byl mimořádný zájem

Základními pilíři filosofie společnosti Eco Power Energy je dlouhodobé partnerství a na míru šité služby a produkty.  oblasti obchodování s elektrickou energií a zemním plynem nakupuje Eco Power Energy tyto komodity od spolehlivých a vyzkoušených zdrojů jak v ČR, tak i v zahraničí. Nákupy energií probíhají v optimálním čase a cíleně pro jednotlivé zákazníky s přihlédnutím k průběhu jejich odběru, tím společnost dosahuje nižších cen pro jednotlivé zákazníky. Díky zkušenostem a schopnostem dokáže pracovat úsporně v úzkém týmu a cenu energií nezatěžovat dalšími náklady. Pracovní procesy jsou nepřetržitě auditovány na nejvyšší stupeň kvality. Předností je adaptabilita na požadavky zákazníka, což je výhoda oproti dominantním obchodníkům.

Při provázání všech služeb a dodávek tj. dodávka CNG, elektrické energie nebo zemního plynu vznikají pro zákazníky Eco Power Energy zajímavá ekonomická řešení jejich energetických potřeb.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů