Pelhřimov: slíbená lidovecká investice do zázemí hokejového stadionu se odkládá

Slibem nezarmoutíš! Pelhřimovští lidovci zkoušejí osvědčené pravidlo na zimním stadionu a slibují v tiskových zprávách na svém stranickém webu rozvoj pelhřimovského hokeje. Dokonce už letos.

„Jinak se letos počítá s nemalými investicemi do nového osvětlení a výstavby nových šaten na stadionu. Město tak chce vytvářet podmínky, aby se v Pelhřimově i nadále mohl hokej rozvíjet,“ doplňuje Koch.

Své sliby ale nemyslí příliš vážně: v polovině dubna vypsalo město Pelhřimov výběrové řízení na rekonstrukci šaten za 7,3 milionu korun. Zakázku s vyšší stavební cenou by město vyřadilo.

logo KDU-ČSL VysočinaŽádná stavební firma neměla o stavební zakázku zájem, proto bylo výběrové řízení zrušeno. Druhý den bylo výběrové řízení vypsáno znovu a za stejných podmínek. Jen částka je o půl milionu korun vyšší – 7,8 milionu korun. Plánovaný termín dokončení na konci října.

Pokud by lidovci mínili vážně svůj slib rozvoje pelhřimovského hokeje, pak by zřejmě neškudlili na částce pro plánovanou investici, kterou nadšeně oznámili na stranickém webu.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů