Pelhřimovské PUMY poslali radním novou dávku hokejových stížností a požadavků

HC Pumy PelhřimovPelhřimovský hokejový kroužek HC Pumy zaslal radním a zastupitelům města nový dopis s hokejovými stížnostmi a požadavky. Minulý rok podnět současného předsedy HC Pumy poslal osobně pelhřimovský starosta František Kučera policii České republiky (dokument zde). Trestní oznámení města Pelhřimov na situaci v místním hokejovém oddíle policie po půlročním vyšetřování odložila.

Trenér Tomáš Kotrba

Nový dopis s požadavky a podněty zastupitelům se snaží očernit hokejový oddíl Lední medvědi a vzbudit dojem úspěchů hokejového kroužku. Fotografování tréninků HC Pumy bylo zakázáno, protože si ho údajně představitelé oddílu nepřejí. Na ledové ploše se v době tréninku pohyboval na bruslích jihlavský Tomáš Kotrba, který vedl trénink skupiny dětí (více zde) . Tomáš Kotrba stojí jako místopředseda spolku Sport Hokej Vysočina za vlnou stížností a podnětů v jihlavkém hokeji. Jeho pobyt na ledě s bruslemi na nohou dosud hokejový kroužek HC Pumy nijak nevysvětlil.

Trenérka Pokorná: spolupráce vyhovuje

Nová snaha o kriminalizaci pelhřimovského hokejového prostředí míří na spolupráci Ledních medvědů s jihlavskými krasobruslařkami.

„Už deset let jezdíme do Pelhřimova  a nebyl žádný problém,“ říká trenérka jihlavských krasobruslařek Vladimíra Pokorná.

Nová dávka stížností hokejového kroužku HC PUMY se snaží zastupitelům vnuknout myšlenku nelegálních finančních transakcí mezi pelhřimovskými medvědy a jihlavskými krasobruslařkami.

„V Jihlavě se mi holky po tréninku rozutečou za kamarádkami a babičkami. V Pelhřimově je mám pohromadě a stmelujeme po tréninku kolektiv,“ pochvaluje si trenérka Pokorná.

Konkurenční boj za hranicemi etiky?

Jihlavské krasobruslařky učí malé pelhřimovské medvědy základům bruslení. „Na moje děvčata vidím, holky si osahají trenérskou profesi. Samy poznají, jestli mají nato udělat si trenérské zkoušky,“ vysvětluje trenérka Pokorná.

Fungující několikaletá spolupráce Ledních medvědů s jihlavským krasobruslařským oddílem je trnem v oku pelhřimovským Pumám, které chystají vlastní projekt výuky bruslení školou povinných dětí.  Od pelhřimovských zastupitelů Pumy žádají přidělení například větší šatny pro svou potřebu.

Prosincové jednání Výkonného výboru ČSLH odložilo projednávání členské přihlášky HC Pumy Pelhřimov pro formální nedostatek (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů