Piráti nasadí do voleb v Jihlavě marketingového stratéga

Piráti platí volební výdaje, F´órum Jihlava v čele s primátorkou Karolínou Koubovou kandiduje.

V krajské metropoli Vysočiny plánují Piráti nasadit vedle koordinátora i marketingového stratéga. Za několika měsíční práci si stratég vydělá padesát tisíc korun. To je o celých deset tisíc korun víc než si vydělá koordinátor. Okrajovou roli bude hrát i krajský PR-manažer Pirátů.

V kontaktní kampani Piráti utratí devadesát tisíc korun, na vedlejší výdaje je rezerva dvacet tisíc korun. Celkové výdaje Pirátů na předvolební kampaň v Jihlavě jsou kolem tři sta padesáti tisíc korun.

Čelní pozice na pirátské kandidátní listině obsadili příznivci uskupení Fórum Jihlava, primátorka Karolína Koubová je i lídryní kandiátky. Marketingový stratég tak bude muset voličům pirátů vysvětlit přestup primátorky od hnutí Starostové a Nezávislí (STAN) na palubu Pirátů. Přestupem nebo spíše ústupem primátorky Koubové ztratilo krajské město Jihlava jeden mandát v krajském zastupitelstvu Vysočiny. Primátorku Koubovou nahradil v krajském zastupitelstvu radní Třebíče Jan Burda. Primátorka tehdy zvažovala i odchod z politiky.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů