Po letní pauze bude pokračovat „případ Kotrba“. Mediální kampaní?

Sport Hokej VysočinaDo pátého září se má bývalý reprezentant Petr Buzek rozhodnout, zda jeho synové budou hrát hokej dál za Duklu Jihlava. Mohou odejít i do jiného klubu a pokud tak učiní do stanoveného termínu, nebude za ně hokejový klub požadovat výchovné dle tabulek.

Situace pro Petra Buzka není postavena jako  varianta „Buď a nebo“, ale má od klubu vstřícnou nabídku na možnost odchodu bez podmínek ze strany klubu.

Jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban na svém blogu upozornil i na možnost pokračování mediální kampaně, první část odezněla na přelomu května a června.

„V lednu tohoto roku jsem dostal informaci, že se shání finanční krytí pro mediální kampaň. V červnu mi to potvrdila osoba, která u toho na začátku byla. Myslím, že proběhlé události potvrdily pravdivost těchto informací. Nyní se chystá další kampaň,“napsal na svém blogu Bedřich Ščerban.

Letos na jaře zrušila mládež Dukly Jihlava zrušila hokejovou registraci synovi Tomáše Kotrby. Mladý hokejista se stal volným hráčem s možností pokračovat v hokejové kariéře kdekoliv. Ambiciózní otec si možná stanovil za cíl vychovat ze svého syna hráče NHL.

Vedle Dukly Jihlava funguje v metropoli Vysočina i hokejový spolek Sport Hokej Vysočina, který vede Petr Buzek s Tomášem Kotrbou.

“ Ideální možnost postarat se o výchovu svého syna a dát mu hokejové vzdělání dle filozofie otce a mít tím garanci výchovy hráče pro NHL,“ zauvažoval na svém blogu jednatel Ščerban.

Petr Buzek se musí do začátku hokejové sezóny rozhodnout jako rodič, zda jeho synové budou pokračovat v Dukle Jihlava nebo v jiném hokejovém spolku, například ve Sport Hokeji Vysočina.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů