Pokojovou „Lilii míru“ prostě potřebujete k čištění vzduchu

Spathiphyllum jsou tropické stálezelené rostliny, kterým se daří na vlhké půdě, kde dostávají kropenaté sluneční světlo a stálou vlhkost a vlhkost. Název pochází z řeckého slova ‚spath‘, což znamená lopatka a ‚phyl‘ znamená listy. Tato rostlina roste v Kolumbii, Venezuele, Jižní Americe, Střední Americe a jihovýchodní Asii. Bílá barva květu připomíná bílou vlajku, která je světově uznávána jako signál o příměří.

NEW! Plant in Focus: Peace Lily (Spathiphyllum) - Orchid Republic

Mírová lilie vyniká nejen nenáročností na údržbu, ale je i přímo výstavní krásou rostlinou.

Neocenitelnou výhodou mírové lilie pro lidskému zdraví, je čištění vzduchu. Podle experimentu NASA může Spantiphyllum absorbovat znečišťující látky ze vzduch jako benzen, xylen, oxid uhelnatý a formaldehyd Tím, že eliminuje šedesát procent těchto znečišťujících látka a zároveň zvlhčuje vzduch, funuguje jako přírodní čistička pokojového vzduchu. Jedná se o pokojový závod s nízkou údržbou

Spantiphyllum si včas řekne o zálivku tím, že svěsí listy. Stačí rostlinu zalít a roste dál. Svému pěstiteli promine i drobné zanedbání péče. Kromě toho může přežít bez slunečního záření a používat pouze jasné vnitřní světlo z nepřímého slunečního světla.

Mírová lilie absorbuje výpary acetonu z nábytku a alkoholu, které mají škodlivé účinky na zdraví. Laky, barvy, líh, odlakovač, mimo jiné obsahují aceton a alkohol. Když budete těmto výparům vystaveni, může to způsobit bolesti hlavy, nedostatek koordinace, nízký krevní tlak, otravu acetonem a letargii.Lilie míru, pomáhá udržovat okolní vzduch ve vašem domě bez těchto výparů, což z něj dělá zdravé místo pro váš život.

Spantiphyllum podporuje klidný spánek. V ložnici pomáhá filtrovat vnitřní vzduch, zvyšuje úroveň vlhkosti a pomáhá vám lépe dýchat. Navíc také napomáhá dobrému spánku, protože absorbuje vzdušné spory plísní, které jsou běžnými alergeny. Navíc je známo, že krása těchto rostlin přináší klid tím, že zmírňuje pocity stresu v mysli a těle. Je to nejlepší ložnicová rostlina podle Feng Shui, protože přináší do místnosti pozitivní energii a klidný dotek.

Spantiphyllum (mírová lilie) je jedna velká květinová rostlina z čeledi liliovitých. Lidé ji používají jako okrasnou rostlinu i do kanceláře, protože věří, že přináší štěstí, mír, naději a prosperitu. Je také známo, že odstraňuje škodlivé záření z počítačů a televize. Je to perfektní dárek pro vaše přátele do jejich a také do vašeho domova.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů