Skrytá symbolika štěstí ve šťastném bambusu

Dračinec pruhovaný (Dracaena sanderiana), je celosvětově známý jako šťastný bambus pro údajnou schopnost vnášet štěstí do života. Ale musíte znát skryté významy za počtem stonků šťastné bambusové rostliny , abyste dosáhli lepších výsledků. Přečtěte si proto skrytý význam počtu stébel a přineste do svých životů více blahobytu.

How to Grow and Care for Lucky Bamboo | BBC Gardeners World Magazine

Šťastný bambus s jedním stonkem představuje pravdu nebo závazek. Číslo „jedna“ je spojeno s věcmi, které jsou snadné a jednoduché. Jeden stonek šťastného bambusu sice není tak populární, ale pomáhá věřit ve vítězství pravdy.

2 stonky Lucky Bamboo

Dvojka je podle čínské víry šťastné číslo. Říká se, že všechny dobré věci v životě přicházejí ve dvou. Tyto dva stonky šťastného bambusu jsou obecně prezentovány milencům nebo jako svatební dar pro novomanželské páry. Dvojka představuje lásku.

Základní víra je, že trojka představuje štěstí. Bambusová rostlina se třemi stonky je přáním nového začátku. Pokud tedy hledáte dárek k narozeninám jako novoroční dárek, můžete se spokojit s tímto uspořádáním bambusu se třemi stonky.

Existuje pět základních prvků přírody – vzduch, voda, země, oheň a dřevo. Štěstí, prosperita, zdraví, bohatství a nový život vznikne, když všech těchto pět prvků bude ve vzájemné shodě. Pět stonků šťastného bambusu proto představuje rovnováhu, mír, harmonii a sílu. Pokud chcete být v životě úspěšným člověkem, musíte mít doma a v kanceláři rostlinu bambusu s pěti stonky. Protože to vám pomůže dosáhnout všech vašich cílů s pozitivní energií.

Číslice šest znamená požehnání podle čínské nebo Feng Shui víry. Chcete-li získat více štěstí v životě, úspěchu v zaměstnáná nebo profesionálním podnikání a harmonii domova, hraje důležitou roli rostlina bambusu se šesti stonky.

Sedmička je vždy považována za šťastné číslo. V duze je sedm barev a sedm dní v týdnu! Sedm stonků bambusu může do vašeho vztahu přinést více lásky a romantiky. Sedm stébel naznačuje pospolitost. Pokud tedy chcete uspět ve společném podniku nebo ve skupinovém projektu, musíte si pořídit sedm stonků šťastného bambusu.

Číslo osm znamená vynikající bohatství a radost v asijských a kantonských kulturách. Ve skutečnosti je víra v Číně tak nedotčená, že většina obchodních magnetů chce začlenit osmičku do svých adres, telefonních čísel, podlaží budovy a dokonce i obchodních názvů. Můžete také dosáhnout obrovské prosperity, bohatství a radosti ze života tím, že si pořídíte osm stonků šťastné rostliny bambusu.

Číslo devět se podle indické numerologické víry nazývá „Boží číslo“. Pro štěstí v každé etapě vašeho života může hrát klíčovou roli šťastný bambus s devíti stonky.

Další důležitá počty roslin šťastného bambusu a jejich významy:

21 rostlin: Představuje harmonii a úspěch v oblasti zdraví, bohatství, štěstí, vztahů, prosperity a bohatství.
88 rostlin: 88 rostlin bambusu znamená zdvojnásobení radosti.
99 rostlin: Představuje „zdvojnásobení dlouhé doby“ ve vztazích.
289 rostlin: Když přinesete 289 rostlin, snadno se vám dostane do cesty štěstí nebo štěstí.
888 rostlin: Pokud chcete být „třikrát bohatší“, pořiďte 888 stonků bambusu.

Proč bylo vynecháno číslo čtyři?

Číslo čtyři symbolizuje smrt a špatné znamení podle čínské víry. Mnoho výškových budov toto číslo v posloupnosti často vynechává. Bambusová rostlina se čtyřmi stébly je vlastně pro úspěch v životě škodlivá.

Je ale velkou životní pravdou, že na cestě k úspěchu kromě tvrdé práce neexistuje žádná zkratka. Pokud si, že vaše tvrdá práce není uznávána nebo že se jí nedostává dostatečného ocenění, pak je něco špatně. Správná rovnováha pozitivních energií je to, co potřebujete. Umístěním šťastné rostliny bambusu do vašeho domova a kanceláře by se vám jen dařilo a přineslo by vám do mysli mnoho pozitivních myšlenek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů