Starosta Slabý konkuruje aktivistům, založil uskupení Pro Jemnici

Třinácté místo na chvostu kandidátní listiny Sdružení nezávislých kandidátů starostu Jemnice Miloně Slabého neuspokojilo a založil uskupení Pro Jemnici.

„Naše srdce bije #proJemnici. Chceme, aby se v Jemnici dobře žilo nám, našim rodinám a hlavně dětem. Vytvořili jsme tedy nové volební uskupení „pro Jemnici“. Chceme se chovat nezávisle, naslouchat lidem a řešit věci objektivně,“ zní první příspěvek uskupení Pro Jemnici na sociální síti.

První body volebního programu naznačují snahu nabídnout voličům „dobrý život“, což je zároveň snaha přetáhnout na svou stranu příznivce místních aktivistů ze spolku „Za dobrý život na Jemnicku“.

Čtyři roky stál nynější lídr uskupení Pro Jemnici Miloň Slabý v čele města. Uskupení „Pro Jemnici“ slibuje voličů rozpohybovat věci správným směrem. Pro voliče se tak nabízí otázka, který směr je ten správný? Nový „správný směr“ novopečený lídr Slabý nijak podrobněji nepředstavil, naopak třinácté místo vyhrazené starostovi Slabému na kandidátce Sdružení nezávislých kandidátů naznačuje silnou nespokojenost členů SNK Jemnice se stylem řízení města.

Nejzajímavější bude bezesporu reakce aktivistů na snahu starosty Slabého založit konkurenční politický projekt, který bude usilovat o hlasy příznivců „dobrého života“ na Jemnicku.

Pro účast v místních volbách potřebuje starosta Slabý jedenadvacetičlennou kandidátku. Jména starostových podporovatelů nejsou dosud známa.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů