Starosta Wöllfl: SVAK je mistrem v obstrukcích a zdržování

Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko se už třikrát nedostavil na mediaci s Lukama nad Jihlavou. Mediaci jako způsob řešení sporu o vodárenské nájemné nařídil Okresní soud v Jihlavě. Mediace je dobrovolné mimosoudní řešení sporů za pomoci třetí nezávislé osoby – mediátora. Mediátor stranám pomáhá komunikovat a pomáhá jim v překonání překážek při hledání řešení, které je pro obě strany přijatelné.

wollfl Luka nad Jihlavou„SVAK je mistrem v obstrukcích a zdržování. Nemíním o tom mlčet, už třikrát se zástupce SVAKu nedostavil k jednání o mediaci v Praze. Pokaždé panu Šmídovi do toho něco přišlo,“ řekl loucký starosta Viktor Wöllfl. Miloslav Šmíd je tajemníkem SVAK Jihlavsko.

Luka nad Jihlavou jsou už více než rok pryč z dobrovolného svazu obcí Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko (SVAK).  Vodárenská společnost stále posílá nájemné za užívání vodárenského potrubí v Lukách nad Jihlavou na účet SVAKu

„Předpokládám, že SVAK má své důvody, proč oddalovat mediační jednání a zdržovat následné soudní jednání,“ domnívá se starosta Luk nad Jihlavou.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů