Třešť: skončilo Zastupitelstvo a začal neveřejný seminář pro politiky o odpadech

Zastupitelé města Třeště dostali od Energetické agentury Vysočiny přednášku o odpadovém hospodářství. Veřejnost se o konání přednášky neměla šanci dozvědět. Oficiálně se přednáška nazývala pracovní seminář členů zastupitelstva města o zpracování separovaných složek z komunálního odpadu města Třešť.

Ilustrační foto

Důvod neveřejnosti neznámý

Město Třešť zatím neoznámilo žádný důvod, proč nebylo oznámení o konání semináře veřejně dostupné a dozvěděli se o něm pouze zastupitelé města Třešť. Informace o konání pracovního semináře zastupitelů nebyla sdělena širší veřejnosti (zřejmě aby se občané města nedomáhali možnosti zúčastnit se semináře). Co je pro občany Třeště odpadem, může být pro jinou firmu surovinou pro další využití.

Půjde o byznys?

Městský odpad v Třešti zřejmě může být předmětem dalšího zpracování a to zřejmě bylo předmětem sedmdesáti minutové přednášky ředitele Energetické agentury Vysočina Zbyňka Boudy pro zastupitele města Třešť. Předmětem činnosti Energetické agentury Vysočiny je příprava a řízení příprava a řízení projektů v oblasti energetiky a odpadového hospodářství.

Stanovisko vedení města zjišťujeme.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů