V H. Brodě se rodí nové zásady rozdělování dotací. Ještě spravedlivější než současné

píšťalka peníze fotbalRozdělování dotací na sportovní činnost skončilo v Havlíčkově Brodě rezignací funkcionářů i trenérů místního fotbalového klubu, který je druhým největším klubem na Vysočině. Zastupitelstvo Havlíčkova Brodu neschválilo návrh připravený Finančním výborem zastupitelstva, ve kterém je zhruba třetina členů nějakým způsobem spojena s místním fotbalem.

V Havlíčkově Brodě se začalo pracovat na nových zásadách rozdělování finančních prostředků z městské kasy na činnost místních sportovců. „Pracovní skupina složená ze zastupitelů volebních stran bude pracovat na pokud možno nejrozumnějším způsobu rozdělování dotací, “ věří starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl.

Starosta Tecl: pozvání od klubu bych přijal

Starostovi Teclovi záleží na fungování místního fotbalového klubu. „Ze zastupitelů mám asi nejvyšší účast na valných hromadách klubu,“ podotkl starosta Tecl. Zhruba v polovině ledna se sejde valná hromada místního fotbalového klubu a bude volit nové vedení klubu. Starosta Tecl by podle svých slov přijal pozvání na valnou hromadu klubu, kde by se měla řešit i otázka dalšího fungování klubu.

 

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů