Valná hromada mládeže Dukly potvrdila vyloučení T. Kotrby a P. Buzka

fbTomáš Kotrba a Petr Buzek nejsou členové občanského sdružení Dukla Jihlava-mládež. Jejich ukončení členství potvrdila valná hromada, ke které se oba rebelové odvolali po rozhodnutí vedení spolku o vyloučení. Spolu s nimi končí členství další necelé desítce rodičů kolem T. Kotrby a P. Buzka.

Na valné hromadě bylo podle informací Občasníku dost rušno. Rebelové chystají nová trestní oznámení se kterým jim bude údajně pomáhat kdosi ze zastupitelstva města.

Tomáš Kotrba i Petr Buzek se začali s mládežnickým spolkem soudit ohledně platnosti minulé valné hromady spolku. Výsledky „sporné“ valné hromady „přemazaly“ následující valné hromady. Další pokračování soudního sporu ztrácí smysl.

Všeobecně se očekává pokračování sporů mezi skupinkou T. Kotrby a P. Buzka a většinou zbývajících členů spolku. Proti návratu obou bývalých členů se zvedla i petice mezi rodiči v občanském sdružení.

Hokejový klub Dukla Jihlava zrušil hokejovou registraci syna Tomáše Kotrby, kterému tím umožnil odchod z klubu bez rizika placení výchovného v částce několika desítek tisíc korun. Nově se může registrovat v jakémkoliv hokejovém klubu, kde bude jeho otec spokojen s tréninkovými metodami.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů