Výběr Demla (Fórum) do Brány Jihlavy pokračuje, chystal ho sám Deml ?

Statutární město Jihlava zahájilo výběr ředitele destinační agentury Brána Jihlavy. Samotný proces výběru ředitele Brány Jihlavy připravovala radní pro kulturu Silvie Čermáková (Strana Zelených) údajně ve spolupráci s Jakubem Demlem (Fórum Jihlava).

Právě spolupráce Demla při přípravě výběrového řízení je dalším problémem se kterým se musí vypořádat primátorka Karolína Koubová. Pro uskupení Fórum Jihlava Deml například vytvářel předvolební klipy s idylickým rodinným portrétem primátorky Karolíny Koubové.
Předsedkyní výběrového řízení je právě primátorka Karolína Koubová (Fórum). Podjatost primátorky Koubové vůči Demlovi je předem viditelná.

Úsměvným momentem je pak vyplňování osobních materiálů účastníků výběrového řízení. Demlovo jméno je údajně předtištěno, jména dalších účastníků výběrového řízení se pak doplňují do stanovených míst hůlkovým písmem na místo teček.

Mezi odbornými porotci jsou pak blízcí obchodní partneři Jakuba Demla. Například Tereza Dobiášová ze Sladovny Písek spolupracovala s Demlem na vytvoření kulturní strategie města Písku.

Destinační agentura Brána Jihlavy by měla začít fungovat od září. Jejím úkolem bude „lákání turistů“ do města. Na začátku fungování nové příspěvkové ortganizace Brána Jihlavy bud potřeba zhodnotit situaci Jihlavy destinace, vytvořit plán činnosti destinační agentury, stanovit si cíle, úkoly a především strategii řízení.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů