„Zadlužíme Jihlavu!“ Hošek (STAN) paroduje předvolební billboard ODS

Opoziční zastupitel Radek Hošek (STAN) navrhl novou verzi předvolebních billboardů ODS a KDU-ČSL, na kterých jsou zobrazeni předvolební lídr ODS Petr Ryška a předseda jihlavské ODS David Beke.

“ Pan Beke, kterého všichni ze svých daní už několik let královsky platíme jako „manažera“ projektu, nyní sazbou 800 korun za hodinu navíc k platu neuvolněného radního, veřejnosti opakovaně lhal. Tvrdil totiž, že sežene peníze na projekt z jiných zdrojů. Dodnes nesehnal ani korunu, naopak už se ani nestydí veřejně prohlašovat, že město zadluží ještě více! V soukromém sektoru, kde se pohybuji, by takový člověk letěl na hodinu,“ píše opoziční zastupitel Hošek na sociální síti.

V současné ekonomické krizi je potřeba podle opozičního zastupitele Hoška investovat racionálně a vytvářet si finanční rezervy, ne nacpat všechny peníze do jednoho megalomanského projektu, „ze kterého sice členové ODS vysávají peníze, ale ani zdaleka nebude sloužit většině obyvatel,“ dodal Hošek (STAN).

Už se podařilo získat i komentář primátora Jihlavy Petra Ryšky:

„Snad jediný komentář co k tomu mám je ten, že jsem smutný z toho, že se jihlavský zastupitel chová takto populisticky a manipulativně.  Je to styl politiky, která mi je cizí a mám zkušenosti, že vede k rozdmýchávání nenávisti mezi lidmi. Je jasné, že politik, který podobné věci dělá se nesnaží být konstruktivní opozicí a řešit problémy, ale jeho snahou je zmanipulovat lidi, stavět je proti sobě a potom z toho profitovat,“ uvedl primátor Ryška (ODS).

Vyjádření krajské předsedkyně ODS Vysočina a poslankyně Evy Decroix, oblastního předsedy ODS a hejtmana Vysočiny Vítězslava Schreka zjišťujeme. Stejně jako reakce dalších místních politiků.

AKTUALIZOVÁNO: Mezi advokátem Homolkou (Jihlava srdcem) a primátorem Ryškou (ODS) se rozvinula výměna názorů na styl práce opozice

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů