Zastupitelé Mayerovi (ANO) mají vytlučená okna v rodinném domku. Náhoda nebo politika?

fb

Jen pár dní po jednání městského zastupitelstva neznámý útočník vytloukl okna u domku ve vlastnictví manželů Mayerových, přesně v místnosti, kde se hrávají děti. „Škoda je za pár tisíc, oznámili jsme to na policii,“ sdělila zastupitelka Jana Mayerová. Na jednání zastupitelstva se opozice velmi ostře obula do citlivých problémů města. Například opozice zkritizovala postup vedení města při uzavírání akcionářské smlouvy s FC Vysočina nebo při nákupu služebního vozidla pro náměstka primátora. „Nevypadá to na náhodný útok opilce cestou z hospody, ale nechce se mi věřit že by se takhle vedla politika v Jihlavě“ dodala Mayerová.

Europoslanec Zdechovský (KDU-ČSL): Vrchol ubožáctví

Z politických kruhů přicházejí na vytlučená okna v dětském pokoji rodinného domku manželů Mayerových první negativní reakce:

„Osobně mi to přijde naprosto hnusné a nechutné, s tímto nesouhlasím a nikdy nebudu souhlasit. Je to vrchol ubožáctví,“ prohlásil vysočinský europoslanec Tomáš Zdechovský.
„Je to nepříjemné a neomluvitelné, ať už jde o vandalismus nebo o politicky motivovaný útok. Takhle zbaběle a násilně se na oponenty nedá a nesmí reagovat. Veřím, že policie pachatele vypátrá a soud je potrestá,“ uvedl jihlavský rodák Martin Rumler, člen Republikového výboru Svobodných.
„Nechce se mi věřit, že by snad tento incident mohl být motivovaný politickými aktivitami manželů Mayerových. Takový útok je nepřijatelný z jakýchkoli motivů. Pokud by se snad ale ukázalo, že byl motivován opravdu politicky, bylo by to velmi nebezpečné a alarmující a vyžadovalo co nejpřísnější postih. Nyní je to na práci PČR, aby vše důkladně vyšetřila,“ řekl předseda jihlavské organizace TOP09 Kryštof Kothbauer.
„Bez ohledu na to, jaký motiv měl útočník, je tento agresívní útok ubohý, podlý a sprostý. Je obrovské štěstí, že nedošlo k žádnému zranění. Vracíme se snad do středověku a argumenty nahrazujeme kamením?,“ zamyslel se předseda místní a oblastní organizace ANO2011 Jiří Pokorný.
„Je to projev slabošství. Nevyrovnaná, zbabělá osobnost. Boží mlýny melou pomalu ale jistě,“ řekl předseda lidovců a náměstek primátora Jaromír Kalina.

Komentáře předsedů politických stran z Vysočiny zjišťujeme.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů