Žďár nad Sázavou uvidí fotbal Přísahy s dětmi z dětských domovů

Bude to nevídaný fotbalový turnaj. Děti ze tří dětských domovů Vysočiny změří své síly s fotbalovým týmem dobrovolníků Přísahy. Přísaha je politické hnutí vedené Robertem Šlachtou, které se chystá kandidovat v podzimních komunálních volbách ve Žďáru nad Sázavou.

Může Přísaha Roberta Šlachty uspět? – politicon.eu

Dobrovolníci Přísahy jsou pak registrovaní příznivci hnutí, kteří zpravidla působí jako dobrovolníci ve volební kampani. Je otázkou, zda-li fotbalový turnaj dětí není čirou náhodou součást předvolební kampaně.

Samotný tým „Dobrovolníci přísahy“ bude zřejmě také složen z osob mladších osmnácti let, jen je značně diskutabilní název týmu. Členy politické strany nebo hnutí mohou být osoby až po dosažení plnoletosti.

Přísaha – občanské hnutí Roberta Šlachty je politické hnutí oficiálně zaregistrované 8. dubna 2021, které vede bývalý český policista a celník Róbert Šlachta. Zatím není jasné, zda-li svůj tým dobrovolníků Přísahy přijede osobně podpořit i předseda hnutí Robert Šlachta osobně.

Vyjádření starosty Žďáru nad Sázavou Martina Mrkose, pověřeného zastupitele Žďáru nad Sázavou pro oblast školství senátora Josefa Klementa, radního pro oblast krajského školství Jana Břížďaly a dalších osobností společenského a politického života doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů