(FOTO) Hrr na ně! Šmarda (ČSSD) v Novém Městě zvítězil rozdílem třídy

Novoměstský starosta Michal Šmarda (ČSSD) v létě sundal stranickou vlajku ČSSD a jako lídr uskupení Lepší Nové Město vyhrál místní volby rozdílem třídy. Jeho uskupení bude mít deset z třiadvaceti mandátů. Krátce po volbách se starosta Šmarda nechal vyfotit s palcátem v ruce jako novodobý Jan Žižka.

V čele novoměstské radnice stojí Michal Šmarda už osm let. Město tradic, sportu, kultury, ale také výstavby, rozvoje a modernizace. Město postavilo a splatilo dluh za Městské lázně,  přispělo například na rekonstrukci skokanských můstků, získalo do majetku fotbalové hřiště a buduje nový pumptrack pro milovníky adrenalinové cyklistiky.

Teď je cílem ambiciózního starosty Šmardy výstavba sportovní haly. Jen je potřeba sehnat firmu, která tuto náročnou stavbu sportovní haly zvládne za rozumných podmínek. Krajské město Jihlava ovšem marně shánělo stavební firmu na rekonstrukci střechy zimního stadionu. Na trhu je přebytek zakázek, firmy si mohou vybírat (více zde).

Poprvé od sametové revoluce nepostavila ČSSD v Novém Městě na Moravě samostatnou kandidátní listinu do místních voleb. Lídr Šmarda se spolehl na vlastní síly a v místních volbách zvítězil na celé čáře. Ostatní strany a uskupení posbíraly ve volbách dva nebo tři mandáty. Šmarda bral trojnásobek mandátů.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna