Aktivisté v Jemnici cenzurují názory svých podporovatelů

Spolek za dobrý život na Jemnicku získal v místních volbách šest mandátů. Skalní příznivci spolku místních aktivistů ovšem poznávají tvrdá pravidla cenzury názorů, která začala panovat uvnitř spolku.

Nespokojenému příznivci aktivistů se dostalo rázného vysvětlení, že si vlastně stěžuje úplně zbytečně. O činnosti spolku se občané Jemnice dozvědí jenom to, co spolek bude chtít zveřejnit. Vše ostatní bude prohlášeno za interní záležitost a zcenzurováno. Aktivistka Pokorná apelovala na členy spolku, aby udržovali loajalitu a nezveřejňovali veřejně kritické názory na fungování spolku místních aktivistů.

Ladislav Danics měl zajímavé podněty k činnosti aktivístů, které ovšem aktivisté obratem smazali.

Aktivistka a novopoečená zastupitelka Lenka Pokorná v reakci na Danicsovy výroky oznámila, že Ladislav Danics není a nikdy nebyl členem spolku. Ladislav Danics pak informoval ukončení své podpory činnosti místních aktivistů.

AKTUALIZOVÁNO: Místní aktivistka Lenka Pokorná obvinila bývalého podporovatele Ladislava Danicse z vynášení interních informací na veřejnost : „O cenzuru se opravdu nejedná ale netolerujeme vynášení interních informací na veřejnost, to je celé. Panu Danicsovi to bylo vysvětleno a on místo toho obvoláva členy spolku a nadává jim do telefonu,“ uvedla aktivistka Pokorná.

„Tvoje drzost a zaslepenost je neuvěřitelná . Ty první píšeš neuvěřitelné lži a bohužel i mama. Já volal jenom mámě a slovo kurva které použila mne docela zarazilo . V případě ze obě mate potřebu někoho umravňovat co muže a nemůže začnete u sebe a Stobera,“ reagoval na výrok aktivistky Pokorné bývalý podporovatel Ladislav Danics.

“ Moc dobře víte, kam všude jste volal, kde jste byl dělat dusno i osobně, a (ne)překvapuje mě, že toto napíšete v následující větě po tom, co jiné obviňujete ze lží. Kdyby se mi nadále chtělo s lidmi jako vy zahazovat, tak bych si mohla dát tu práci dát dohromady výpisy hovorů dotyčných, ale nemám zapotřebí dokazovat lháři, že lže, ono ho to dožene samo. Tím to pro mě končí,“ vzkázala bývalému podporovateli Danicsovi aktivistka Pokorná.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů