Zastupitelka Nováková (Piráti) popíjela v ulicích Jihlavy navzdory vyhlášce

Statutární město Jihlava má platnou vyhláškuo konzumaci alkoholu na veřejnosti. Cílem této vyhlášky je zakázat konzumaci alkoholických nápojů na určených veřejných prostranstvích a zlepšit pokojné soužití občanů i návštěvníků města Jihlavy.

Předmětem této vyhlášky je zamezit problémům vznikajícím v souvislosti s konzumací alkoholických nápojů na veřejnosti, kdy osoby konzumující alkoholické nápoje na veřejných prostranstvích obtěžují občany města. Jednání těchto osob vyvolává negativní reakce ostatních obyvatel města.

Před volební centrálou Pirátů v krajském městě Vysočiny konzumovala alkohol i čerstvě zvolená krajská zastupitelka Pirátů Eva Nováková.

Příznivci Pirátů se pokoušeli diskutovat o tom. že ve skleničkách na víno je vlastně čistá voda. Ovšem pirátská zastupitelka Nováková „skleničku s vodou“ odložila a neznala se k ní. Pokud by ve skleničce byla skutečně voda, žádný problém by nebyl.

Oslavy druhého místa Pirátů v krajských volbách pozdržely jednání o sestavování krajské koalice. Piráti musí vystřízlivět a určit další postup.

Dotaz na sestavování koalice bez ANO se krajské předsedkyni ANO vůbec nelíbil (více zde). Piráti místo politických jednání mohutně slavili druhé místo v krajských volbách, koalice bez ANO už není tak horká (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů